הסיפור שלי

ליבנת איבגי

מעצת אופנה

הכל התחיל כשילדה שחזרה בתשובה והתחילה להתלבש בצניעות , מצאה את עצמה מאותגרת בכל חנות אפשרית, בלי יכולת למצוא את הפריטים המושלמים שמשלבים גם את האופנתיות שהיא מכירה וגם עונים על גדרי הצניעות.

בגדים צנועים הם אתגר עבורי כמי שחיה אופנה וגדלה על ערוץ FTV מגיל קטן, ואני מניחה שעבור כל מי שחשוב לה להתלבש יפה אבל גם לשמור על הצניעות. מהמקום הזה נולד העסק שלי LIVNAT IVGY FASHION ומיד לאחריו JIL שנועדו לפתור לבנות שמתלבשות צנוע ומכובד את בעיית השיק והסטייל שלא קיים היום במינון הנכון , ואני אוהבת לעשות זה עם הרבה סגנונות מעניינים, גזרות ברביות מחמיאות וצבעים לא תראו בהרבה במקומות אחרים שמוכרים אופנה צנועה. החלק האהוב עלי זה הלקוחות היפות שלי שלא מפסיקות להתרגש ולפרגן כשהן מוצאות את השמלה המושלמת שהן חלמו עליה, בדיוק כמוני וככה כל קולקציה פותרת את הבעיה של אופנה הצנועה עם מגוון חדש של אפשרויות ואינסוף בנות מאושרות שהגשמתי להן חלום.

אופנה תמיד תהיה החלק המרכזי בחיים שלנו כבנות והרושם הראשוני שנעשה בכל מקום שנלך אליו. כשאנחנו לובשות אופנה שאנחנו אוהבות אנחנו מרגישות נח וטוב עם עצמנו וזה הדרך הכי טובה להיות יפה ומאושרת. אשה שמרגישה יפה וטוב לה עם עצמה היא האשה הכי שמחה בעולם, ואין דבר מושלם מזה.
הוויז'ן שלי

החלום שלי הוא להיות המקום הגדול והפופולרי ביותר עבור אופנה צנועה לבנות מכל העמים ברחבי תבל שהבחירה האולטימטיבית עבורן היא הלבוש הצנוע והמכובד. כאחת שבנתה את העסק מההסתכלות של מה אני מחפשת כלקוחה, אני במגמת בניה של המקום האידיאלי עם המבחר הגדול והססגוני ביותר בדיוק כפי שאני הייתי רוצה למצוא. כל יום נוספים רעיונות חדשים שיהפכו לפריטים מושלמים , וקולקציות חדשות על בסיס קבוע ולא אחת לעונה. ההתחדשות והמבחר הם החלק החשוב ביותר עבורי ולכן אנחנו מעדיפים מכירה אינטרנטית על פני פרונטלית על מנת שהמשאבים כולם יופנו לצמיחה של העסק והשקעה במוצרים הטובים ביותר עבורכן, עם הקפדה על האיכות הידועה שלנו והשירות המושלם שמגיע לכן הלקוחות.

עגלת קניות
הרשמי לאתר כדי להיות הראשונה שיודעת על מבצעים
התחלת צ'אט
היי, ברוכים הבאים ל"jil-fashion"
איך נוכל לעזור?
התחילו צ'אט כאן למטה